<<<<<<< HEAD

Medical SPA

Zdrowie i dobre samopoczucie

Pielęgnacja i medycyna

Liczysz się Ty

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA, łączący w sobie nowatorskie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny. 
czytaj więcej

Pielęgnacja i medycyna

Liczysz się Ty

Wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów i stworzyliśmy unikalny program MEDICAL SPA, łączący w sobie nowatorskie działania z zakresu pielęgnacji ciała i ducha oraz medycyny. 

MEDICAL SPA

Poszukamy przyczyn Twoich dolegliwości, zminimalizujemy dolegliwości bólowe. 

Dołożymy wszelkich starań, byś już po kilku dniach mógł zapomnieć o cierpieniu, zwiększył sprawność fizyczną, poczuł wewnętrzną harmonię i pewność siebie. 

Wierzymy, że zapobieganie rozwijaniu się dysfunkcji w ich początkowym stadium, zaowocuje w przyszłości upragnioną sprawnością fizyczną i zadowoleniem z siebie.

Informacje o cenach zabiegów Medical SPA są dostępne w CENNIKU.

 

FIZJOTERAPIA

NATYCHMIASTOWA ULGA

Fizjoterapia to zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawiska reaktywności organizmu na bodźce. Jej celem jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej przez stosowanie przez terapeutów Wellness BUKOVINA terapii manualnych, masaży leczniczych i hydroterapii.

Nasi teraupeci i trenerzy przygotowani są do kompleksowej terapii oraz rehabilitacji każdych dolegliwości bólowych, jakie często towarzyszą pojawiającym się problemom ze stawami, kręgosłupem czy z układem ruchu. 

Warsztat szkoleniowy naszych terapeutów jest bardzo szeroki i stale powiększany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że proces rehabilitacyjny będzie indywidualnie dobrany, a przy tym przyjazny w odbiorze przez organizm.

WIZYTA DIAGNOSTYCZNA

HOLISTYCZNE SPOJRZENIE

Zwiększ komfort swojego życia i skorzystaj z najskuteczniejszych sposobów leczenia i metod terapeutycznych. W naszym gabinecie konsultacyjnym zajmiemy się kompleksową oceną postawy Twojego ciała, poszukamy przyczyn problemu, dobierzemy odpowiedni plan działania, udzielimy wielu wskazówek.

DIAGNOSTYKA KROK PO KROKU

  • szczegółowy wywiad: przebyte urazy, schorzenia, operacje
  • ocena ogólnej postawy ciała i odstępstw od prawidłowego stanu
  • nakreślenie kierunku terapii i dobór odpowiednich metod oraz technik
  • pełna diagnoza uwzględniająca stan psycho-fizyczny 
Harmonogram Przerw technologicznych

Szanowni Państwo, w trosce o naszych Gości pragniemy poinformować, iż w związku z planowaną przerwą technologiczną, w dniach 12 - 16.11.2018 kompleks BUKOVINA Resort będzie nieczynny.

Harmonogram zamknięcia poszczególnych basenów:

01.10 - 05.10 – Jaskinia nad Porońcem
08.10 - 12.10 – Niebiesko Dolina
15.10 - 19.10 – Cepersko Płań
15.10 - 26.10 – Strefa Dzieci i Młodzieży
27.10 - 09.11 - nieczynne 2 niecki basenowe w Strefie Dzieci i Młodzieży: Bystry Potok i Mocydełko
12.11 - 16.11.2018 – zamknięty cały obiekt
12.11 - 26.11 - Strefa Saun

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen