<<<<<<< HEAD

SPA BUKOVINA

Piękno

Zdrowie, Komfort

20 specjalistów, 12 gabinetów zabiegowych i 100% zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy dla Ciebie, z dala od codzienności i pośpiechu. Stworzyliśmy przestrzeń, w której łączymy nowoczesną pielęgnację z tradycyjnym działaniem wód termalnych BUKOVINY.
czytaj więcej

Piękno

Zdrowie, Komfort

20 specjalistów, 12 gabinetów zabiegowych i 100% zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy dla Ciebie, z dala od codzienności i pośpiechu. Stworzyliśmy przestrzeń, w której łączymy nowoczesną pielęgnację z tradycyjnym działaniem wód termalnych BUKOVINY.

Kraina komfortu Indywidualne podejście

Wyobraź sobie wyjątkowe miejsce komfortu, relaksu, wyciszenia i ciepła. Miejsce, w którym Twoje potrzeby stają się najważniejsze. Tym właśnie jest Spa BUKOVINA. To tutaj podejdziemy do Ciebie indywidualnie i kompleksowo, dobierając odpowiednie masaże i rytuały, zabiegi na twarz i ciało oraz najnowsze terapie manualne. 

Wsłuchaj się we własne potrzeby i zanurz się w krainę ukojenia.

Wyszkolona kadra Kompleksowość usług

W naszym Spa czeka na Ciebie świetnie wyszkolona 20-osobowa kadra fizjoterapeutów, kosmetologów, fryzjerów oraz trenerów personalnych. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, połączyliśmy siłę i doświadczenie naszych specjalistów, zapewniając tym samym kompleksowość usług. Zawsze Cię wysłuchamy i poświęcimy czas na rozmowę.

Wierzymy, że korelacja pracy terapeutów oraz trenerów personalnych przyniesie największe korzyści. 

Przedłuż

terapię w domu

Kosmetyki renomowanych marek

W naszym Spa korzystamy z kosmetyków renomowanych marek Babor, Valmont oraz [ comfort zone ]. Aby dopełnić pielęgnacji i przedłużyć efekt zabiegu, zapewniamy Tobie możliwość zakupu tych produktów, dzięki którym możesz kontynuować terapię w domu!

Babor – lider profesjonalnej pielęgnacji, wyznacza nowe trendy w dziedzinie kosmetologii i nieustannie ulepsza swoją jakość. Babor tworzy innowacyjne receptury na bazie wyselekcjonowanych składników, które w połączeniu z zabiegami i profesjonalną wiedzą Kosmetologów Spa BUKOVINA, przynoszą optymalne rezultaty.

Valmont – już od 30 lat zapewnia widoczne i długotrwałe efekty odmładzające dzięki kosmetykom komórkowym i profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym. Marka jest znana i ceniona w ponad 40 krajach świata.

[ comfort zone ]  SKIN  SCIENCE  SOUL – Zrodzona z nauki, rozwijana z pasji…   Marka powstała we Włoszech, stworzona przez rodzinę Bollati  jako kompletny plan terapeutyczny dla skóry, ciała i duszy. Wierzy, że prawdziwe piękno pochodzi z naszego wnętrza. Stara się więc promować zrównoważony styl życia oraz holistyczne podejście do kwestii zdrowia i urody. Ekskluzywne linie produktów [ comfort zone ], zabiegi i rytuały zostały stworzone w oparciu o wykorzystanie najbardziej innowacyjnych i skutecznych składników aktywnych, w zdecydowanym stopniu pochodzenie organicznego.

Wygoda

 i bezpieczeństwo

Profesjonalny sprzęt

Doświadcz przyjemności - zapewnimy Ci strefę komfortu i bezpieczeństwa. Skuteczność naszych zabiegów podparta jest korzystaniem z profesjonalnych urządzeń, m.in. ICOONE®LASER oraz najwyższej klasy sprzętu do mikrodermabrazji, mezoterapii.

NOWOŚĆ! Zabiegi  ICOONE®LASER … i jeszcze bardziej efektywne leczenie.

Najnowszy ICOON®LASER  jest innowacyjną, opatentowaną technologią, która łączy efektywność i bezpieczeństwo zimnego lasera, światła LED oraz masażu podciśnieniowego. W delikatny i zarazem precyzyjny sposób stymuluje tkankę, aby redukować złogi tłuszczu, zwiększyć przepływ krwi oraz limfy a także pobudzić lipolizę.  Ponadto wpływa na produkcję kolagenu i elastyny w celu ujędrnienie i wygładzenia skóry.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij