<<<<<<< HEAD

SPA BUKOVINA

Piękno

Zdrowie, Komfort

20 specjalistów, 12 gabinetów zabiegowych i 100% zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy dla Ciebie, z dala od codzienności i pośpiechu. Stworzyliśmy przestrzeń, w której łączymy nowoczesną pielęgnację z tradycyjnym działaniem wód termalnych BUKOVINY.
czytaj więcej

Piękno

Zdrowie, Komfort

20 specjalistów, 12 gabinetów zabiegowych i 100% zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy dla Ciebie, z dala od codzienności i pośpiechu. Stworzyliśmy przestrzeń, w której łączymy nowoczesną pielęgnację z tradycyjnym działaniem wód termalnych BUKOVINY.

Kraina komfortu Indywidualne podejście

Wyobraź sobie wyjątkowe miejsce komfortu, relaksu, wyciszenia i ciepła. Miejsce, w którym Twoje potrzeby stają się najważniejsze. Tym właśnie jest Spa BUKOVINA. To tutaj podejdziemy do Ciebie indywidualnie i kompleksowo, dobierając odpowiednie masaże i rytuały, zabiegi na twarz i ciało oraz najnowsze terapie manualne. 

Wsłuchaj się we własne potrzeby i zanurz się w krainę ukojenia.

Wyszkolona kadra Kompleksowość usług

W naszym Spa czeka na Ciebie świetnie wyszkolona 20-osobowa kadra fizjoterapeutów, kosmetologów, fryzjerów oraz trenerów personalnych. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty, połączyliśmy siłę i doświadczenie naszych specjalistów, zapewniając tym samym kompleksowość usług. Zawsze Cię wysłuchamy i poświęcimy czas na rozmowę.

Wierzymy, że korelacja pracy terapeutów oraz trenerów personalnych przyniesie największe korzyści. 

Przedłuż

terapię w domu

Kosmetyki renomowanych marek

W naszym Spa korzystamy z kosmetyków renomowanych marek Babor oraz Valmont. Aby dopełnić pielęgnacji i przedłużyć efekt zabiegu, zapewniamy Tobie możliwość zakupu tych produktów, dzięki którym możesz kontynuować terapię w domu!

Babor – lider profesjonalnej pielęgnacji, wyznacza nowe trendy w dziedzinie kosmetologii i nieustannie ulepsza swoją jakość. Babor tworzy innowacyjne receptury na bazie wyselekcjonowanych składników, które w połączeniu z zabiegami i profesjonalną wiedzą Kosmetologów Spa BUKOVINA, przynoszą optymalne rezultaty.

Valmont – już od 30 lat zapewnia widoczne i długotrwałe efekty odmładzające dzięki kosmetykom komórkowym i profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym. Marka jest znana i ceniona w ponad 40 krajach świata.

 

Wygoda

 i bezpieczeństwo

Profesjonalny sprzęt

Doświadcz przyjemności - zapewnimy Ci strefę komfortu i bezpieczeństwa. Skuteczność naszych zabiegów podparta jest korzystaniem z profesjonalnych urządzeń ICOONE® i New Midas, najwyższej klasy sprzętu do mikrodermabrazji, mezoterapii i komfortowych leżanek do masażu

Zabiegi ICOONE® dedykujemy tym, którzy pragną znaleźć szybką, skuteczną i nieinwazyjną metodę na rozwiązanie problemów terapeutycznych i estetycznych twarzy oraz ciała. Dzięki nowym, opatentowanym mini głowicom stosujemy multi-mikropęcherzykową stymulację. ICOONE® jest jedyną technologią umożliwiającą bardzo precyzyjną pracę na tkance łącznej, co przynosi długotrwałe efekty.                                                                             
New Midas jest przełomowym systemem ICE RF, służącym do głębokiego i szybkiego spalania tłuszczu z jednoczesnym liftingiem ciała, urządzeniem z najnowocześniejszym technologicznie systemem do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Działanie urządzenia zapewnia nie tylko skuteczne modelowanie ciała poprzez rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie obkurcza włókna kolagenowe, co prowadzi do efektu liftingu. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij